REMNANT 2’DE HANDLER DERSLIKı BERABERINDE SEMPATIK BIR YöNTEM ARKADAşıYLA GELIYOR

Remnant 2’de Handler Derslikı Beraberinde Sempatik Bir Yöntem Arkadaşıyla Geliyor

Remnant 2’de Handler Derslikı Beraberinde Sempatik Bir Yöntem Arkadaşıyla Geliyor

Blog Article






“Best Friends” fragmanına çekmece atalım

Remnant: From the Ashes’ın devam oyunu Remnant 2, bir aksilik imkânsız, bir erteleme görmezse birkaç ay sonra desise severlerle buluşacak. Bunun bağırsakin hazırlıklar sürerken, yeni fragmanlar da gelmeye devam ediyor. Bu seferki fragman oyunun Handler dershaneından geldi, nispetle küçük bir bile sürprizi vardı:


“Best Friends” kellelığıyla paylaşılan fragmanımızda, hissî bir musiki eşliğinde olta süresince karakterimize haremlik edecek it dostumuzla tanışıyor, Handler sınıfının nasıl bir sahne deneyimi vadettiğine üzerine kesitler izliyoruz. Karakterimiz üzere kapik dostumuzun da çatışmalarda kesinlikle bir rol üstleneceğini görüyoruz oyun fragmanda. Oyuncuların Handler sınıfını yeğleme etmesi yürekin münasebetlerden birisi bile bu sempatik dostumuz olur mu, ne dersiniz?

Remnant 2, bu yaz aylarında sahne severlerle buluşhamur hazırlanıyor. Remnant: From the Ashes’ı geride bırakabilecek bir entrika olacağı izlenimini veriyor. Bu türlü olup olmadığını birkaç kamer sonra daima beraberinde göreceğiz.

Report this page